0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

ویدئو پروژکتور استوک اچ دی HD

 ویدئو پروژکتور استوک اچ دی HD دارای رزولوشن 720*1280 است. اما در اینجا ما ویدئو پروژکتور استوک هایی که دارای رزولوشن WXGA هستند را هم HD در نظر میگیریم ( WXGA نسخه Wide صفحه XGA است که دارای رزولوشن 800*1280 است) .

زیرا تقریبا همان وضوح عمودی را ارائه می دهد اما WXGA دارای 20% وضوح افقی بیشتر است , همچنین WXGA  نسبت تصویر ۱۶:۱۰ دارد , برخلاف HD که دارای نسبت تصویر ۱۶:۹ است. میتوان گفت این رزولوشن یکی از رایج‌ترین نوع رزولوشن در پروژکتورهای واید ‌(پخش تصاویر عریض) است

نکته : رزولوشن یا کیفیت تصویر ویدئو پروژکتور در واقع تعداد پیکسل‌های تصویر می باشد. هرچه این پیکسل ها ریزتر و تعدادشان بیشتر باشد کیفیت و وضوح تصویر بیشتر می شود. سایز و اندازه پروژکتور تاثیری بر رزولوشن آن ندارد. به رزولوشنی که بدون جابجایی یا عوض کردن سایز می تواند ویدئو را پخش کند رزولوشن اصلی ویدئو پروژکتور گفته می شود.زمانی که سیگنال تصاویر و ویدئو با رزولوشن ویدئو پروژکتور دارای هماهنگی است می توانید از بهترین حال و کیفیت تصویر لذت ببرید.

معمولا رزولوشن از نوع SVGA با ضریب پیکسل ۶۰۰ * ۸۰۰ شروع شده و به رزولوشن 4k با ضریب پیکسل ۳۸۴۰ * ۲۱۶۰ (البته در حال حاضر) ختم می‌شود. 

 ویدئو پروژکتور استوک اچ دی HD

مقایسه پروژکتور HD و Full HD

اگر قصد خرید ویدئو پروژکتور اچ دی را دارید اما هنوز فرق آن با فول اچ دی را نمی دانید بهتر است بدانید که در ویدئو پروژکتور اچ دی از وضوح تصویر 720 پیکسل بهره می برد. بطور کلی در ویدئو پروژکتور اچ دی طول تصویر 720 پیکسل و عرض آن 1280 پیکسل می باشد. روی هم رفته مجموع تعداد پیکسل آنها به عدد 921600 می رسد. این کمترین میزانی است که ما را به ویدئو پروژکتور HD می رساند.

 

 

منظور از اچ دی وضوح تصویر 720p است یعنی چیزی حدود 1 میلیون پیکسل. اما زمانی که حرف فول اچ دی زده می شود منظور وضوح تصویر 1080p است یعنی چیزی حدود 2 میلیون پیکسل. هرچه تعداد پیکسل یک ویدئو پروژکتور یا تلویزیون بیشتر باشد میزان کیفیت و وضوح تصویر نیز بالاتر است. دلیل این مهم این است که هر چقدر تعداد پیکسل بالاتر باشد می تواند ویدئو یا تصاویر در ابعاد بزرگتری پردازش و نمایش داد بدون آنکه ذره ای از کیفیت تصویر کاسته شود.

در نهایت اینکه

اگر قصد خرید ویدئو پروژکتور استوک اچ دی HD را دارید بهتر است خرید خود را از مراکز معتبر و بزرگ انجام دهید.

موجودی ویدئو پروژکتور استوک اچ دی HD به دلیل فروش بالا دائما در حال تغییر است. برای اطلاع از موجودی و قیمت ویدئو پروژکتور استوک یا کارکرده یا دست دوم با همکاران ما از بخش تماس با ما در ارتباط باشید .

و همچنین از راهنمایی های رایگان کارشناسان مابرخوردار شوید و اطلاعات دقیق تری رو نسبت به خریدتان داشته باشید و هم از آخرین قیمت ها اطلاع پیدا کنید. به یاد داشته باشید که تمامی دستگاه های ویدئو پروژکتور استوک یا دست دوم فروشگاه اینترنتی پروژکتور من دارای گارانتی یک ماهه می باشند.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا