0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

ویدئو پروژکتور استوک فول اچ دی FULL HD

ویدئو پروژکتور استوک فول اچ دی FULL HD دارای رزولوشن (1080*1920) می باشد. این رزولوشن به شما یک تصویر فول اچ دی با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهد و که نام رزولوشن 1080p یا Full HD هم شناخته می شود. نسبت تصاویر این رزولوشن نیز 16:9 می باشد.( ویدئو پروژکتورها با رزولوشن فول اچ دی یا 1080p، دستگاه ایده آل برای یک سینمای خانگی می باشد.)

رزولوشن یا کیفیت تصویر ویدئو پروژکتور در واقع تعداد پیکسل‌های تصویر می باشد. هرچه این پیکسل ها ریزتر و تعدادشان بیشتر باشد کیفیت و وضوح تصویر بیشتر می شود.

اما در اینجا ما ویدئو پروژکتور استوک هایی که دارای رزولوشن WUXGA هستند را هم جز این دسته ویدئو پروژکتور استوک فول اچ دی FULL HD در نظر میگیریم , زیرا به ما رزولوشن (1200*1920) ارائه می دهد که دارای تصاویر با کیفیت بسیار بالایی است. کیفیت تصویر این دستگاه نزدیک به فول اچ دی ولی بالاتر از آن است که در اصطلاح WUXGA نامیده می‌شود که نسبت تصاویر 16:10 ارائه می‌دهد. (یک سینمای خانگی با کیفیت عالی)

ویدئو پروژکتور استوک فول اچ دی FULL HD  دارای ویژگی هایی مانند کیفیت بالای رنگ ها , جزییات و دیتیل (یعنی تصاویر مورد نظر شما را دقیق تر و با جزییات بیشتری پردازش میکند ) بیشتر است.

مقایسه پروژکتور HD و Full HD

اگر قصد خرید ویدئو پروژکتور فول اچی را دارید اما هنوز فرق آن با اچ دی را نمی دانید بهتر است بدانید که در ویدئو پروژکتور اچ دی از وضوح تصویر 720 پیکسل بهره می برد. بطور کلی در ویدئو پروژکتور اچ دی طول تصویر 720 پیکسل و عرض آن 1280 پیکسل می باشد. روی هم رفته مجموع تعداد پیکسل آنها به عدد 921600 می رسد. این کمترین میزانی است که ما را به ویدئو پروژکتور HD می رساند.

منظور از اچ دی وضوح تصویر 720p است یعنی چیزی حدود 1 میلیون پیکسل. اما زمانی که حرف فول اچ دی زده می شود منظور وضوح تصویر 1080p است یعنی چیزی حدود 2 میلیون پیکسل. هرچه تعداد پیکسل یک ویدئو پروژکتور یا تلویزیون بیشتر باشد میزان کیفیت و وضوح تصویر نیز بالاتر است. دلیل این مهم این است که هر چقدر تعداد پیکسل بالاتر باشد می تواند ویدئو یا تصاویر در ابعاد بزرگتری پردازش و نمایش داد بدون آنکه ذره ای از کیفیت تصویر کاسته شود.

در نهایت اینکه

اگر قصد خرید ویدئو پروژکتور استوک فول اچ دی FULL HD را دارید بهتر است خرید خود را از مراکز معتبر و بزرگ انجام دهید. یکی از مزیت های داشتن ویدئو پروژکتور فول اچ دی آسیب نرسیدن به بینایی و حفاظت از چشم است. با داشتن ویدئو پروژکتور FULL HD میتواند بدون خستگی چشم تصاویر مورد نظر را تماشا کنید.

موجودی این ویدئو پروژکتور های استوک به دلیل فروش بالا دائما در حال تغییر است. برای اطلاع از موجودی و قیمت ویدئو پروژکتور استوک یا کارکرده یا دست دوم با همکاران ما از بخش تماس با ما در ارتباط باشید .

و همچنین از راهنمایی های رایگان کارشناسان مابرخوردار شوید و اطلاعات دقیق تری رو نسبت به خریدتان داشته باشید و هم از آخرین قیمت ها اطلاع پیدا کنید. به یاد داشته باشید که تمامی دستگاه های ویدئو پروژکتور استوک یا دست دوم فروشگاه اینترنتی پروژکتور من دارای گارانتی یک ماهه می باشند.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا