0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

ویدئو پروژکتور استوک یا کارکرده

قبل از هر چیز باید بدانید که ویدئو پروژکتور ، دیتا پروژکتور یا همان پروژکتور ، دستگاهی است که از ورودی های مختلف مانند لپ تاپ ، تلویزیون، دوربین دیجیتالی و ... صدا و تصویر را میگیرد و آن را در ابعاد بسیار بزرگتری بر روی پرده نمایش سفید رنگ و حتی دیوار سفید، نمایش میدهد .

ویدئو پروژکتور استوک چیست و از کجا می آید ؟

در کشورهای اروپایی قانونی برای برگرداندن کالا وجود دارد که بدون قید و شرط آن را پس از 20 روز پس میگیرند، به ویدئو پروژکتورهایی که تا 20 روز برگردانده شده اند ، ویدئو پروژکتور استوک گفته میشود . همچنین گاهی در ارگانهای دولتی و خصوصی دستگاهها و تجهیزات کامپیوتری بعد از مدتی ، به هر علتی تعویض میشوند و پس از مدتی به مزایده گذاشته شده و به صورت کالای استوک یا دسته دوم بفروش میرسند .

بعضی از این کالاها ممکن است حتی زیاد استفاده نشده باشند و پس از سرویس و بازسازی توسط بهترین متخصصین ، قابلیت استفاده تا مدتهای طولانی را داشته باشند و پا به پای یک ویدئو پروژکتور نو کار کنند.

متاسفانه بدلیل افزایش نرخ ارز و مشکلات اقتصادی بوجود آمده ، قدرت خرید مصرف کنندگان بشدت پایین آمده ولی { فروشگاه اینترنتی پروژکتور من } جهت حمایت از مشتریانی که علاقه مند به داشتن ویدئو پروژکتور برای مصرف سینمای خانگی و یا کلاس هوشمند میباشند و مبلغ زیادی نمیتوانند پرداخت کنند ، اقدام به فروش ویدئو پروژکتور استوک یا کارکرده می نماید. فروشگاه پروژکتور من ، این اطمینان را بشما میدهد که ویدئو پروژکتور استوک های،کارکرده و دسته دوم توسط چند متخصص بررسی و سپس خریداری میشوند و شما عزیزان با خیال راحت و اطمینان از سلامت کالا خرید کنید و از داشتن یک سینمای خانگی لذت ببرید.

 بعضی از ویدئو پروژکتور استوک ها دارای پورت HDMI نمیباشند ولی نگران نباشید با تبدیل پورت HDMI به VGA که قیمت زیادی هم ندارد میتوانید بدون افت کیفیت دستگاه خود را به لپ تاپ یا گیرنده دیجیتا و یا حتی کنسول بازی هم وصل نموده و تصاویر با کیفیتی داشته باشید. شما میتوانید در منوی اصلی پرده پروژکتور و لوازم جانبی و زیر مجموعه تبدیلها و اکستندرها تبدیل مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در نظر داشته باشید که این کالاها کارکرده میباشند و انتظار دستگاهی را نداشته باشید که خط و خش نداشته باشد و ممکن است لامپ مصرفی آنها حتی تا نصف عمر خود را کار کرده باشد . ضمن اینکه این دستگاهها عموماً فاقد کارتن اوریجینال کارخانه میباشند ولی اطمینان داشته باشید فروشگاه اینترنتی پروژکتور من در بسته بندی مناسب و با استفاده از ضربه گیر دستگاه شما را بدون آسیب به شما میرساند .

معمولا ویدئو پروژکتور استوک دارای گارانتی یکماهه فروشگاه پروژکتور من میباشند. پیشنهاد ما به شما اینست که با حضور در فروشگاه پروژکتور من که آدرس آن در پایین صفحه میباشد خودتان از نزدیک ویدئو پروژکتور استوک مد نظر خود را انتخاب نمایید ولی اگر هم بصورت غیرحضور خرید کنید مطمئن باشید فروشگاه پروژکتور من به پاس این اطمینان ، بهترین کالا را در اختیارتان قرار خواهد داد.

برای صحبت با کارشناسان ما جهت انتخاب بهترین ویدئو پروژکتور استوک یا کارکرده میتوانید همین حالا تماس بگیرید و خریدی مطمئن داشته باشید.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا