0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

پرده نمایش سه پایه دار اسکوپ سایز 2*2 متری Scope tripod Projector Screen 22 m

مدلهای دیگر کالا:

پرده نمایش سه پایه دار اسکوپ 

سایز پرده نمایش: 2*2 متر

شرکت سازنده: SCOPE

نوع پرده: سه پایه دار

شیوه استفاده: متحرک ( جمع شونده)

گارانتی: تضمین اصالت و کیفیت کالا

۰ تومان
۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرده نمایش پروژکتور چیست؟

  برخلاف تصور و فکر خیلی از کاربران ، کیفیت تصویری که توسط دیتا پروژکتور انتقال داده و منعکس می شود با نوع و کیفیت پرده نمایش نیز رابطه مستقیمی دارد . پخش تصاویر بر روی پارچه یا دیوار سفید و حتی پرده های نمایش با کیفیت پایین ، می تواند به طرز بسیار محسوسی کیفیت تصویر را پایین اورده و نظر عکس نسبت به پروژکتور پیدا ذشود در صورتی که پرده پروژکتور در نمایش تصویر بسیار مهم است .

  پرده نمایش سه پایه دار ویدئوپروژکتور (Tripod Screen Display)

  یکی از انواع پر مصرف پرده نمایش است و پرده های قابل حمل  یا پایه دار هستند. در مصارفی که ویدئوپروژکتور و پرده امکان و احتمال جابجایی دارند، می تواند انتخاب مناسبی باشد.این نوع پرده مجهز به سه پایه جمع شونده می باشد  که پس از استفاده و قرار گرفتن صفحه نمایش داخل  غلاف یا همان قلاب می توان آن را جمع کرد و با چرخاندن پایه در امتداد قلاب  امکان حمل و نقل و جابجایی آن به سهولت برای مصرف کننده  فراهم می گردد.

  پرده نمایش دیواری/ سقفی دیتا پروژکتور (Wall Mount Screen Display)

  برای محیط هایی که کاربران تمایل دارند ویدئوپروژکتور را با نصب به سقف ثابت نگه دارند، بهتر است که پرده نمایش از نوع دیواری یا سقفی انتخاب شود تا تنظیمات تصویری پروژکتور با جابجایی پرده به هم نخورد. این نوع پرده نمایش مجهز به پوششی  است که با آزاد کردن ضامن آن، پرده به صورت رولی داخل آن جمع می شود و از طریق همان ضامن می توان آن را مجددا باز نمود. پرده های دیواری دیتا پروژکتور معمولا دارای طول و عرض مساوی هستند که با توجه به نسبت طول به عرض تصاویر دیتا پروژکتورها که ۴:۳ (مستطیل) هستند میتوان  به طور کامل باز نشوند. این پرده ها دارای سوراخ نصب و قلاب سقفی میباشند که می توان بر روی دیوار یا سقف نصب نمود.

  پرده نمایش برقی ویدئو/ دیتا پروژکتور (Motorized Screen Display)

  این پرده نمایش نوعی پرده دیواری / سقفی است

  که مجهز به موتورالکتریکی بوده و از طریق ریموت کنترل و کلید دیواری قابل کنترل است.

  با توجه به قیمت نسبتا بالای این پرده های نمایش معمولا از آن ها در اتاق های کنفرانس ارگانها و سالن های همایش که علاوه بر ثابت بودن ویدئو پروژکتور و پرده، زیبایی و ظاهر کار نیز قابل اهمیت است، استفاده می شود. همانند مدل های ثابت نیز می توان آن ها را بنا بر شرایط محیطی در سقف یا دیوار نصب نمود. ضمنا در پرده های برقی ابعاد بزرگتری قابل ارائه است.

  پرده نمایش یک پروژکتور  (Back Projection Screen Display)

  معمولا پرده های نمایش در انواع  پایه دار، دیواری و برقی تولید و به بازار عرضه می گردند. ولی یکی از نیازهای کاربران در این خصوص میتوان به پرده نمایش از پشت یا یک پروژکتور اشاره نمود که برای فروشگاهها میتوان استفاده نمود و ویترین فروشگاه را به صفحه نمایشی پویا تبدیل کرد. جنس این نوع پرده ها بسیار نازک بوده و تصویر پروژکتور را در دو طرف پرده میتوان مشاهده کرد.

 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه