0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

پایه آسانسوری ویدئوپروژکتور یک متری اسکوپ پایه برقی پروژکتور یک متری

مدلهای دیگر کالا:

معرفی پایه آسانسوری پروژکتور یک متری اسکوپ

رنگ پایه: سفید

قابلیت نصب: سقفی

محفظه بروژکتور: 30 سانتی متر

ارتفاع تنظیم پایه بدون پروژکتور:  50 تا 150 سانتی متر

ارتفاع پایه در حالت بسته بدون پروژکتور: 50 سانتی متر

۰ تومان
۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • معرفی پایه آسانسوری پروژکتور 1 متری اسکوپ


  در برخی سالن های کنفرانس و همایش در راستای زیبایی محیط و آسودگی استفاده از دیتا  پروژکتور، از پایه سقفی ریموت دار ویدئوپروژکتور به جای پایه سقفی ساده پروژکتور استفاده می کنند. پایه برقی ویدئو پروژکتور بصورت آکاردئونی تا ارتفاع یک متر تنظیم می شود و کاربر می تواند در هر ارتفاعی با استفاده از ریموت کنترل پایه پروژکتور را متوقف کند. از جمله مزایای پایه آکاردئونی پروژکتور، مخقی شدن کل پایه و پروژکتور در سقف کاذب در هنگام عدم استفاده می باشد.


  پایه 1 متری برقی در حالت بسته با وجود ویدئو پروژکتور 80 سانتی متر و در حالت باز بودن کامل 180 سانتی متر می باشد. باکس تعبیه شده برای ویدئو پروژکتور تقریبا 30 سانتی متر می باشد. کاربر با استفاده از ریموت کنترل می تواند در هر جایی پایه برقی را نگه دارد. برای کاهش ارتفاع پایه هنگام بسته بودن می توانید برخی از اجزای پایه که بهم متصل شده اند را حذف نمایید.


  ابعاد دقیق پایه برقی ویدئو پروژکتور را در عکس زیر مشاهده فرمایید.


  روش پیشنهادی نصب: شما می توانید درخواست ارسال  متخصص نصب پروژکتور بفرمایید. هر چقدر هم شما فردی بسیار فنی باشید، قواعد و اصول تمیزی کار داکت کشی و کابل برق را به خوبی متخصصین  این مجموعه نخواهید داشت. ضمانت تمیزی کار را از متخصصین ما بخواهید.

 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه