0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

راکت بازرسی موبایل یاب MD300A راکت موبایل یاب MD300A

مدلهای دیگر کالا:

راکت موبایل یاب MD300A

دارای قابلیت شناسایی موبایل و انواع فلزات

دارای 2 حالت ویبره و بوق دار

دارای چراغ LED نشانگر

باتری کتابی

یکسال گارانتی فناسان

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • راکت بازرسی یا موبایل یاب MD300A

  یکی از مشکلاتی که مدارس و نهاد های آموزشی با آن درگیر هستند حمل وسایل ممنوعه مانند موبایل ، سلاح سرد مانند چاقو ، کارد و سایر تجهیرات ممنوعه  توسط دانش آموزان و ورود غیر مجاز این وسایل به مدارس میباشند. علاوه بر آن از آنجا که برداشتن حجاب و چادر از سر دانش آموزان دختر در مراکر آموزشی دخترانه ممنوع میباشد این رده از دانش آموزان و دانشجویان می توانند با بکار بردن تجهیزات ارتباطی مانند هندزفری و یا گیرنده های صوتی و قرار دادن آن داخل گوش  ، میتوانند براحتی با خارج از مدرسه ارتباط برقرار کرده و نسبت به تبادل اطلاعات در آمزمونها اقدام نمایند بدون اینکه ناظم و یا مراقب متوجه این امر شوند. این مشکل در زمان برگزاری آزمونها و امتحانات بیشتر نمایانگر خواهد شد

  همچنین با توجه به ممنوعیت در بازرسی بدنی دانش آموزان و همچنین وقت گیر بودن این امر ، افراد متخلف میتوانند به راحتی نسبت به حمل وسایل ممنوعه به داخل مدرسه اقدام نمایند.

  در این راستا پیشنهاد میشود از تجهیزات الکترونیکی مخصوص در جهت یافتن وسایل ممنوعه بدون بازرسی بدنی استفاده شود. یکی از این تجهیزات متال راکت بازرسی  یا فلزیاب و یا به اصطلاح موبایل یاب میباشد. این دستگاه با رعایت اصول پزشکی و امنیت قادر است وسایل استفاده شده فلزی توسط اشخاص را تشخیص داده و با آلارم مخصوص اعلام نماید. وسایلی از قبیل موبایل ، هندزفری  ، اشیاء فلزی ، تبلت و هر چیزی که در آن فلز بکار برده شده باشد.

 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه